Dobra lakiernia proszkowa w Warszawie – o nas

Lakiernia proszkowa Vi-Kolor specjalizuje się w usługach malowania proszkowego, lakierowania i śrutowania elementów metalowych wykonanych ze stali, aluminium, mosiądzu i wielu innych. Oferujemy bardzo szybkie wykonanie, najwyższą jakość oraz konkurencyjne ceny. Nasze kompleksowe usługi obejmują przygotowanie powierzchni metodą piaskowania, a następnie lakierowanie proszkowe elementów. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dlatego zapraszamy do kontaktu, bądź skorzystania z formularza w celu uzyskania wstępnej wyceny.

Lakiernia proszkowa – o firmie

Lakiernia proszkowa – o firmie

Od ponad 14 lat działamy na rynku lokalnym i krajowym jako lakiernia proszkowa. Specjalizujemy się w usługach z zakresu lakierowania i malowania proszkowego wykonywanych zgodnie ze standardami G.S.B. i Qualicoat.

więcej →

Malowanie i lakierowanie proszkowe – usługi

Malowanie i lakierowanie proszkowe – usługi

Jedną ze świadczonych przez nas usług jest malowanie proszkowe konstrukcji stalowych, które dotyczy elementów o maksymalnej wielkości:
10,5 m / 1,8 m / 1,1 m
oraz    8 m / 2,7 m / 1,5 m
a także usługi śrutowania.

Profesjonalna obsługa oraz indywidualne podejście do każdego klienta pozwala nam zachować wysoką jakość, krótkie terminy realizacji oraz konkurencyjne ceny.

więcej →

Cennik malarni proszkowej

Cennik malarni proszkowej

Nasza lakiernia proszkowa nie wycenia usług przez telefon – prosimy o skorzystanie z formularza w celu uzyskania wstępnej wyceny. Wycena ostateczna możliwa jest tylko i wyłącznie na miejscu w naszej lakierni. Poglądowe ceny przedstawiają się następująco…

więcej →